Tamamen Gizlenme SaçmalığıÖzellikle Taksim olaylarının patlak vermesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlar üzerinde iyice yoğunlaştı ve Hukuka aykırı davranış sergileyen herkesi tespit edip gerekli işlemleri yapmaya koyuldu.

Öncelikle şunu söylemeliyim Internet üzerinde VPN veya Sanal Makine kullanarak %100 Anonimlik elde edemezsiniz.

Bağlı olduğunuz İnternet sunucusu Türkiye Cumhuriyeti içerisinde olduğu sürece izlenilebilirsiniz. Vpn tarzı sistemler Internet sunucusu üzerinde şifreleme uygular ve IP adresi gibi değişiklikler yapar. Kısacası yapacağınız işlem ve Sunucu arasındaki olaya birde Vpn firması girerek tünelleme yapar.

Yıllardır sanalda kanser bir kitle var "moruk vpn kullanıyorum eğvkeğvk" diye dolaşıyorlar ortada. Bilgisayarına yüklediğin iki program ilemi gizleneceksin Polisler bilmiyor'mu bunun ne olduğunu kardeşim bu alemin çakalı sen misin? 

Neyse Arkadaşlar bu Postumda biraz içimi dökmek istedim, kimseye güvenip kendinizi fazla kaptırmayın şu işlere. 15 dakika üzülüp geri işlerine dönecek insanlar var kendinizle birlikte internet sahibini yakarsınız 2 günlük zevk için gençliğinizi yakmayın.
"Ortam Sanal Olsa'da Işlenen Suç Gerçektir"


Yorumlar

Popüler Yayınlar